Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli

Aktualności

Uroczyste Otwarcie Karsznickiego Klubu SenioraData dodania: 24 października 2019

W dniu 23.10.2019 r. w filii Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach, odbyło się uroczyste otwarcie Karsznickiego Klubu Seniora, w którym udział wzięło ponad 130 osób. Tworzony Karsznicki Klub Seniora jest filią Klubu „Uśmiech Seniora”, działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej Centrum Opieki Socjalnej w Zduńskiej Woli. Celem Klubu będzie aktywizacja środowiska seniorów do wspólnego i zorganizowanego spędzania czasu wolnego. Zajęcia w Klubie Seniora ukierunkowane będą na rozpoznawanie potrzeb, rozwijanie zainteresowań wśród seniorów oraz zaspakajanie potrzeb towarzyskich. Będziemy organizować różnego rodzaju uroczystości, spotkania, pogawędki. Umożliwimy seniorom udział w imprezach kulturalnych i zajęcia ruchowe.

Zajęcia odbywać się będą w drugą i czwartą środę miesiąca w godzinach od 13:00 – 15:00. Na pierwsze spotkanie serdecznie zapraszamy 13.11.2019 r. o godz. 13.00 w filii MDK os. Karsznice. Opiekunem Klubu Seniora będzie Pani Katarzyna Balzam.

Serdeczne podziękowania składamy współorganizatorowi przedsięwzięcia MDK ZCI Ratusz wraz z filią na os. Karsznice oraz dla seniorów z Klubu Seniora „Uśmiech Seniora”, dla Chóru „Złota Jesień” za doznania artystyczne podczas inauguracji Klubu Seniora. Wyrazy wdzięczności składamy również słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku za przygotowanie wystawy manualno – artystycznej.

Kategorie

Kategorie

Dowiedz się więcej