rok.
10.10.2017
Warsztaty firmy Coca Cola HBC Polska w Zduńskiej Woli
Warsztaty firmy Coca Cola HBC Polska w Zduńskiej Woli – Szukasz pomysłu na swoją drogę zawodową?
Ten program jest dla Ciebie!


We wrześniu 2017 roku Coca Cola HBC Polska wraz z koalicją partnerów rozpoczęli ogólnopolski program #YouthEmpowered – Możesz więcej niż myślisz. Program kierowany jest do młodych ludzi w wieku 18-30 lat, pozostających poza rynkiem zawodowym oraz do uczniów ostatnich klas szkół średnich. W pierwszym etapie na terenie całej Polski realizowane są warsztaty, których celem jest przybliżenie młodym ludziom zasad rządzących rynkiem pracy. Trenerzy przykładają szczególną uwagę do mocnych stron uczestników warsztatów. Ich głównym celem jest odkrycie w  młodych ludziach tkwiącego w nich potencjału, aby mogli w świadomy sposób pokierować swoją karierą zawodową.

Program dotarł już m.in. do Zambrowa, Mińska Mazowieckiego, Kutna, Lęborka oraz wielu innych miejscowości w całej Polsce i trwa do grudnia 2017 roku.

Kolejne etapy programu umożliwiają uczestnikom dostęp do interaktywnej platformy, która zbiera w jednym miejscu materiały przydatne przy tworzeniu ścieżki kariery. Dodatkowo osoby chętne będą mogły skorzystać z indywidualnego mentoringu ze specjalistami z firmy Coca Cola HBC Polska. W ten sposób organizatorzy chcą zadbać o to, aby uczestnicy otrzymali wsparcie w dalszych krokach procesu określania drogi zawodowej. Projekt ten jest szansą dla młodych ludzi poszukujących pracy.

Warsztaty odbędą się 14 października 2017r. w Klubie Młodzieżowym "Trampolina" w Domu Misyjnym Księży Orionistów, ul. Łaska 88, w godzinach od 10:00 do 18:00.
Zapisy przyjmujemy na stronie www.youthempowered.pl/warsztaty

Przychodząc na warsztat zyskujesz:
  • Możliwość uczestniczenia w prestiżowym międzynarodowym programie firmy Coca Cola HBC
  • Udział w specjalnie dobranych zajęciach praktycznych, które nie wymagają wysiłku, lecz kreatywności. Pozwolą uczestnikom przekonać się na własnym przykładzie, jakie są ich mocne strony i w jaki sposób można je wykorzystać
  • Gwarantujemy catering w trakcie warsztatów
  • Ukończenie warsztatów potwierdzamy dyplomem
  • Dobra wiadomość dla rodziców! - zapewniamy opiekę nad dziećmi w czasie trwania zajęć
Liczba miejsc jest ograniczona, na warsztat może zapisać się tylko 20 osób. W razie pytań lub wsparcia przy wypełnianiu formularza zachęcamy do kontaktu z realizatorami warsztatów: rekrutacja@qzmianom.org

Link do wydarzenia na facebooku TUTAJ – zaznacz, że jesteś zainteresowany, a organizatorzy będą Cię informować o programie na bieżąco.

Zapraszamy!