rok.


WYKAZ REJONÓW PRACY SOCJALNEJ Z TERENU MIASTA ZDUŃSKA WOLA

NR
REJONU
WYSZCZEGÓLNIENIE ULIC PRACOWNIK
SOCJALNY
1 Osoby bezdomne Tomasz Andruszewski

Pokój nr 3
2 Plac Wolności od nr 5 do nr 24, Borowa, Świerkowa, Grabowa, Iglasta, Kilińskiego, Zachodnia, Modrzewiowa, Braterska, Dobra, Jedności, Ludowa, Nowy Świat, Pokoju, Porębska, Przyjaźni, Radosna, Serdeczna, Śnieżna, Wilcza, Zgody, Pl. Żelazny, Henrykowska, Szadkowska, Dworcowa, Kolejowa, Żytnia
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Włodzimierz Kuźnik
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Iwona Becalik

Pokój nr 6
3 Marzenińska, 1-go Maja, Fredry, Grunwaldzka, Okrzei, Kałużewskiego, Karsznicka, Kolejowa, Kołłątaja, Kombatantów, Kopernika, Leśmiana, Łanowa, Niemcewicza, Norwida, Piłkarska, Plac Zwycięstwa, Piotra Skargi, Sportowa, Spółdzielcza, Sylii, Traugutta, Turystyczna, Wincentego Pola, Witta Stwosza, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego, Zawadzkiego, Sadowa, Klasztorna, Laskowa, Orla, Podleśna, Strzelecka, Szpakowa, Wiklinowa, Wspólna, Żurawia, Brzozowa, Podmiejska, Torfowa, Wschodnia, Graniczna, Paprocka
Złota nr parzyste
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Danuta Szargała
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Katarzyna Balzam

Pokój nr 7
4 Narwiańska, Bałtycka, Drwęcka, Mostowa, Pilicka, Nerska, Odrzańska, Północna, Poznańska, Warcka, Wileńska, Zakopiańska, Wiślana, Opiesińska, Ogrodowa,Wodna, Juliusza, Dąbrowskiego, Fabryczna, Szpitalna, Czarneckiego, Hetmańska, Jana Kazimierza, Kmicica, Podbipięty, Rycerska, Skrzetuskiego, Sobieskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Żółkiewskiego
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Aleksandra Majkowska
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Katarzyna Błaszczyk

Pokój nr 6
5 Getta Żydowskiego, Klonowa, Stawowa, Tymienicka, Agrestowa, Malinowa, Bema, Moniuszki, Długa, Jabłeczna, Murarska, Kanałowa, Słoneczna, Kryształowa, Zakątna, Dziewiarska, Struga, Wolna, Cementowa, Przemysłowa, Wiśniowa, Zielonogórska, Ceramiczna, Wychodna, Skłodowskiej, Słowackiego, Torowa, Przytorze, Słowiańska, Wolska, Krucza, Kacza, Kaczeńcowa, Krótka, Krzywa, Wiejska
Plac Wolności nr od 1 do nr 4
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Aleksandra Majkowska
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Anna Nowosad

Pokój nr 6
6 Łaska od nr 1 do nr 53, Łaska od nr 2 do końca, Jodłowa, Jałowcowa, Poziomkowa, Jagodowa, Leszczynowa, Dębowa, Orzechowa, Al. Kościuszki, Złotnickiego, Azaliowa, Konwaliowa, Lawendowa, Liliowa
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Włodzimierz Kuźnik
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Izabela Ficnerska

Pokój nr 6
7 Boczna, Daleka, Grzybowa, Polna, Południowa, Sokola, Wczasowa, Widawska, Wrzosowa, Sosnowa, Zduńska, Paderewskiego, Wieniawskiego, Cicha, Plac Krakowski, Inżynierska, Przejazd, Wąska, Żeromskiego, Główna, Łąkowa, Łaska od nr 55 do końca, Malczewskiego, Kossaka, Szymanowskiego, Chełmońskiego, Gierymskiego, Jaracza, Królewska
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Aleksandra Majkowska
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Elżbieta Hunt

Pokój nr 6
8 Złota nr nieparzyste, Obrońców Westerplatte, Srebrna, Szkolna, Zielona, Obywatelska, Prosta, Społeczna, Topolowa, Sejmowa, Piwna, Dojazd, Dolna, Kolbego, Kościelna
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Włodzimierz Kuźnik
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Urszula Krysztofiak

Pokój nr 7
9 Sieradzka nr nieparzyste od nr 31, Łódzka, Mickiewicza, Tkacka, Prusa, Jasna, Komisji Edukacji Narodowej, Targowa
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Tomasz Andruszewski
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Ewa Schiller

Pokój nr 7
10 Sieradzka nieparzyste do nr 23, Sieradzka nr parzyste, Narutowicza, Piaskowa, Czeska, Dybowskiego, Jagiełły, Konopnickiej, Kobusiewicza, Młynarska, Sikorskiego, Reja, Modrzejewskiej, Zamenhoffa, Tuwima, Witkiewicza, Bogusławskiego, Baczyńskiego, Iwaszkiewicza, Solskiego, Astrowa, Różana, Lipowa, Gołębia, Kwiatowa, Tulipanowa, Miła, Pusta, Piekarska, Spokojna, Ukośna, Urocza, Zacisze, Zamknięta, Wierzbowa
Sprawy dotyczące zasiłków stałych - pokój nr 3 - Danuta Szargała
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Ewa Matyjas

Pokój nr 6
11 Sprawy dotyczące przemocy w rodzinie - pokój nr 5a - Elżbieta Stępniak, Michał Dutkiewicz
Rejon pracy socjalnej - Pomorska, Staffa, Kręta, Osmolińska, Spacerowa - pokój nr 5 - Agata Rachwalak, Danuta Szargała
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Michał Dutkiewicz
Pokój nr 5a
12 Sprawy dotyczące przemocy w rodzinie - pokój nr 5a - Elżbieta Stępniak, Michał Dutkiewicz
Sprawy dotyczące rodzin w ramach pieczy - pokój nr 5 - Mirosława Czekalska, Agata Rachwalak, Monika Serafin, Karolina Cichosz
Elżbieta Stępniak
Pokój nr 5a
13 Sprawy dotyczące usług opiekuńczych
Jolanta Buchowicz

Pokój nr 3