Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli

Aktualności

Koncert Karnawałowy – „Karsznice dla Seniora”Data dodania: 08 lutego 2019

W dniu 07.02.2019 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu socjalnego „Karsznice dla Seniora”, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Centrum Opieki Socjalnej w Zduńskiej Woli a współorganizatorem jest Miejski Dom Kultury ZCI „Ratusz”.

Podczas spotkania odbyła się prelekcja dzielnicowego z rejonu os. Karsznice – asp. Pawła Kluski, dotycząca bezpieczeństwa wśród seniorów, a także miał miejsce Koncert Karnawałowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zduńskiej Woli, połączony z zabawą taneczną dla seniorów. Uczniowie z Liceum Plastycznego im. Katarzyny Kobro ze Zduńskiej Woli przygotowali prace plastyczne pt. „Maski Weneckie”.

Pozyskaliśmy sponsorów, którzy przyczynili się do inicjatywy na rzecz seniorów i oferowali nam:

– zimne przekąski – Restauracja „Kolejowa” z os. Karsznice

– słodki poczęstunek – Cukiernia „Dolce Vita” oraz „Pączkarnia Ogińskiego”.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Centrum Opieki Socjalnej w Zduńskiej Woli zaprasza serdecznie na kolejne działanie w ramach projektu, które odbędzie się 13 lutego 2019 r. o godz. 14:00 w filii MDK na os. Karsznice. W programie zaplanowane są zajęcia pt.: „Twórczy Senior” z instruktorem Panią Bożeną Minecką, w trakcie których seniorzy będą mieli możliwość wykonywania serc walentynkowych z wikliny papierowej.

Kategorie

Dowiedz się więcej